SPAKariéraŠéfkuchár

Šéfkuchár

Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac + odmeny a bonusy, príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pripravovanie teplých, studených a diétnych pokrmov.
  • Zodpovedanie za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.
  • Rozdeľovanie pripravených pokrmov na samostatné porcie.
  • Servírovanie a dekorovanie pokrmov tesne pred podávaním.
  • Používanie a starostlivosť o kuchynské náradie a vybavenie.
  • Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad HACCP
  • Vytváranie jedálneho lístka
  • Zodpovednosť za chod kuchyne a jednotlivých stredísk a plánovanie rozpisov služieb

Zamestnanecké výhody, benefity

zamestnanecká strava, ubytovanie, vstup do kúpeľov

Informácie o výberovom konaní

kontaktujeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozývame na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredné odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

požadovaná prax min. 3 roky

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nás neváhajte kontaktovať na gastro@spa.sk alebo na t.č.: 0905 667 692
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus